طراحی سایت شخصی - طراحی وب سایت شخصی چیست؟

طراحی سایت شخصی که به عنوان کارت ویزیت الکترونیکی مطرح می شود. طراحی وب سایت شخصی با اصول سئو یکی از خدمات تخصصی شرکت سایت کار می باشد.

طراحی سایت شخصی چیست؟ رابطه طراحی سایت شخصی با حرفه ای شدن چیست؟ چه افرادی نیاز به سایت شخصی دارند؟

شما اگر قبلا می خواستید خود را معرفی کنید یا شماره ای به کسی بدهید، از کارت ویزیت استفاده می کردید که در آن اطلاعات تماس کاری شما درج شده بود. اگر هم کارت ویزیت نداشتید، مجبور شدید اطلاعات تماس خود را برروی کاغذ بنویسید. میدانیم که از اینکه مجبور بودید روی کاغذ اطلاعات کاری خود را بنویسید، خجالت زده می شدید. چونکه به خود قول داده بودید حرفه ای کار کنید و یک شخص حرفه ای هیچگاه روی یک تیکه کاغذ اطلاعات تماس کاری که نشان دهنده هویت اوست، نمی نویسد.

اگر شما در کار خود یک شخص حرفه ای هستید و به دنبال این هستید که خود را حرفه ای و متمایز از بقیه معرفی کنید، توصیه ما به شما این است که همی الان اقدام به طراحی سایت شخصی کنید.

طراحی وب سایت شخصی با اصول سئو یکی از خدماتی است که به صورت تخصصی توسط شرکت سایت کار انجام می شود.

چرا طراحی سایت شخصی را باید انجام دهیم؟

در دنیای امروز که استفاده از اینترنت فراگیر شده است و همه در سایت ها به دنبال مطالب وخبر هستند و حتی کارهای عادی روزانه خود را از طریق اینترنت انجام می دهند، دیگر کمتر کسی توجهی به کارت های کاغذی می کند. پس بهتر است که کارت ویزیت کاغذی خود را تبدیل به یک سایت شخصی کنید. همانطور که می دانید اگر می خواهید حرفه ای باشید، باید حرفه ای عمل کنید.

مزایای طراحی سایت شخصی چیست؟

سایت شخصی علاوه براینکه می تواند یک پرستیژ کاری خاصی به شما بدهد، می توانید در آن رزومه، نمونه کارها، تخصص ها و مقالات ترجمه شده خود را در آن قرار دهید. حتی دیگر لازم نیست برای اکثر شرکت ها فایل رزومه خود را ارسال کنید، بلکه فقط کافی است لینک آدرس سایت خود را کاملا شخصی است برای آن ها ارسال کنید. مطمئنا آن ها هیچگاه شخصی که به مرتبه کاری خودش اینقدر اهمیت می دهد را رد نمی کنند.

نکته ای که باید در نظر داشته باشید که نام سایت شخصی شما، به اسم خودتان است و همچنین همچنین می توانید از ایمیل مخصوص به خودتان استفاده کنید. این کار باعث بالا رفتن اعتبار شما بین افراد حوزه کاری خودتان خواهد شد.

امکانات به کار رفته در طراحی سایت شخصی توسط سایت کار چیست؟

 • نمایش مشخصات و رزومه فردی
 • نمایش اطلاعات تماس
 • گالری تصاویر
 • معرفی تخصص ها
 • نوشتن پست و مطالب با دسته بندی مناسب
 • طراحی وب سایت با اصول سئو
 • دارای پنل اختصاصی مدیریت
 • امکان دو زبانه کردن سایت
 • معرفی نمونه کارها
 • اخبار و مقالات
 • امکان ارتباط آنلاین با شما از طریق مسنجرها
 • امکان گذاشتن نظر توسط کاربران

در طراحی سایت شخصی چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟

چند مورد را باید در طراحی وب سایت شخصی رعایت کرد. یکی از موارد استفاده از گرافیک زیبا و متناسب با کسب و کارتان می باشد. مورد دوم رعایت اصول سئو است تا کاربران بتوانند شما را  دردنیای اینترنت پیدا کنند و مورد سوم رعایت دسته بندی مطالب در سایت است. همانطور که گفتیم، سایت شخصی کارت ویزیت الکترونیکی شماست و نیاز است که به درستی مطالب دسته بندی شوند تا هرکاربری که وارد سایت شما گردید در نگاه اول بتواند متوجه نوع کار شما گردد.

طراحی سایت  با رعایت اصول سئو و دسته بندی مطالب به صورت تخصصی توسط شرکت سایت کار انجام می شود.

منبع: https://www.mockplus.com/blog/post/personal-website-design-examples