طراحی سایت آتلیه - طراحی وب سایت آتلیه عکاسی

طراحی سایت آتلیه با امکان سفارش آنلاین عکس و معرفی محصولات و خدمات از امکانات و خدمات تخصصی شرکت سایت کار می باشد.با سایت کار همراه باشید.

طراحی سایت آتلیه

طراحی سایت آتلیه چیست؟ سایت آتلیه چه ویژگی هایی دارد؟ چرا طراحی وب سایت آتلیه عکاسی امروزه بیشتر از قبل درخواست دارد؟

همانطور که می دانید هر کسب وکاری برای معرفی بیشتر و جذب مشتریان بیشتر، امروزه اقدام به طراحی سایت کرده است. یکی از کسب و کارهایی که شاید بیشتر از همه نسبت به هم صنف های خود نیاز به سایت دارد، آتلیه است. برای همین طراحی سایت آتلیه معرفی گردید.

طراحی سایت آتلیه یکی از خدمات تخصصی است که توسط شرکت سایت کار توسط کادری مجرب انجام می گردد.

طراحی سایت آتلیه چیست؟

هنر اگر به خوبی انجام گردد، نیاز به معرفی ندارد و خودش می تواند راه نفوذ خود را به بقیه مکان پیدا کند. یک هنرمند عکاس اگر بخواهد خود را معرفی بکند، اول از همه باید کار خوب و تک ارائه بدهد. اما این مساله ممکن است چند سال طول بکشد و نیازمند تحمل سختی های فراوانی است و باید فرازونشیب های آن را با جان و دل بخرید.

یک هنرمند عکاس برای معرفی و فروش آثار خود نیاز به یک آتلیه دارد. با توجه به دنیای امروز که دنیای اینترنت و تکنولوژی است، یک عکاس نیاز دارد که بتواند هنر و عکس های خود را به افراد بیشتری معرفی کند. پس برای همین نیاز به یک سایت آتلیه دارد.

هدف طراحی سایت آتلیه این است که به یک هنرمند عکاس کمک کند تا بتواند کارهای هنری خود را به افراد بیشتری حتی فراتر از مرز کشور خود معرفی کند.

چرا یک عکاس به سایت آتلیه نیاز دارد؟

یک عکاس که دارای آتلیه عکاسی است و همچنین نمایشگاه متعددی برگزار می کند، نیاز دارد که بتواند کارهای هنری و کسب و کار خود را تبلیغ و معرفی نماید. با طراحی وب سایت آتلیه عکاسی، او علاوه براین که میتواند کسب وکار و قابلیت های  خود را معرفی کند و همچنین می تواند آخرین کارهای هنری را در آن معرفی کند و تعداد مشتریان بیشتری را به سمت خود جذب نماید. برای مثال اکثر آتلیه های عکاسی، بهترین عکس های خود را پشت ویترین قرار دهد تا با این کار توجه بیشتر افراد به خود جلب کند مخصوصا اینکه اگر از یک شخص معروف عکس گرفته باشد. یک آتلیه با یک سایت و قرار دادن نمونه کارهای خود، آن ها را در معرض دید افراد بیشتری قرار دهد تا به برند سازی خود بهتر کمک کند.

همچنین یک آتلیه با داشتن یک سایت میتواند خدمات بیشتری را به مشتریان خود عرضه نماید، برای مثال سفارش عکس، انتخاب نوع قاب عکس، خرید محصولات هنری و هر نوع خدمات مخصوص دیگری که در یک آتلیه عکاسی انجام می شود را می توان به صورت اینترنتی درآورد. با این کار، یک آتلیه علاوه براینکه توانسته رضایت مشتریان فعلی خود را بدست بیاورد، در برندسازی خود کمک بزرگی کرده است و حتی با ایجاد یک خدمت جدید اینترنتی، خود را از دیگران در کسب وکار حوزه کاری مربوطه یک سروگردن جلوتر انداخته است.

ویژگی های و امکانات درطراحی وب سایت آتلیه عکاسی چیست؟

  • طراحی سایت مطابق با اصول سئو و گرافیک مخصوص
  • امکان سفارش آنلاین عکاسی
  • امکان فروش آنلاین محصولات
  • امکان  درج تصویر و فیلم مجازی از نمایشگاه
  • دارای بخش مقالات و اخبار مربوط آتلیه و عکاسی
  • دارای بخش کاتالوگ مربوط به عکس ها
  • امکان معرفی مدارک و certificateهای گرفته شده از نمایشگاه های و جشنواره های مختلف
  • امکان معرفی قابلیت های هنری
  • امکان رزور نوبت برای تصویربرداری در جشن ها و مراسم ها

و قابلیت های دیگر که در طراحی سایت آتلیه توسط تیم سایت کار به صورت تخصصی قرار داده می شود.

چه نکاتی باید در طراحی سایت آتلیه باید به کار برد؟

مهمترین نکته که باید در طراحی سایت آتلیه در نظر داشت، گرافیک زیبا و جذاب است. سایت یک هنرمند باید از نظر گرافیکی با دیگر سایت متفاوت باشد و سعی کند که در سایت خود از تصاویر گرافیکی بسیار زیبایی استفاده کند.

مساله دیگر به کار بردن اصول سئو و بهینه سازی سایت درطراحی وب سایت آتلیه عکاسی است. اگر یک آتلیه قصد دارد که سایت آن در صفحه اول گوگل قرار بگیرد تا بتواند مشتریان بیشتری را به سمت خود جذب کند، باید اصول سئو و بهینه سازی سایت را رعایت کند.

طراحی سایت آتلیه با اصول سئو و گرافیک زیبا که مخصوص آتلیه های عکاسی است، ازخدمات تخصصی است که توسط شرکت سایت کار انجام می شود.