طراحی سایت شرکتی اختصاصی و ریسپانسیو

طراحی سایت شرکتی که برای معرفی خدمات و فعالیت هر شرکت در دنیای اینترنت و مجازی لازم است. طراحی سایت شرکتی اختصاصی و ریسپانسیو از خدمات تخصصی سایت کار است.

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی چیست؟ چرا امروزه اکثر شرکت ها دارای سایت برای معرفی کسب و کار و فعالیت خود هستند؟ سایت شرکت چه مزیت هایی دارد؟

سایت شرکتی، سایتی است که شرکت ها و موسسات می توانند خدمات و فعالیت خود را همانند یک رزومه در دنیای اینترنت معرفی کنند. قبلا اگر شرکتی قصد داشت که خدمات خود را معرفی کند، باید اقدام به چاپ بروشور یا تبلیغاتی فیزیکی می کرد که این علاوه بر هزینه بر بودن، تاثیر آنچنانی نیز بر پیشرفت شرکت نداشت اما در سایت شرکتی، مالکان خیلی راحت و سریعتر و البته با هزینه کمتر می توانند به فعالیت خود را معرفی کنند. از اینجا بود که طراحی سایت شرکتی بیان گردید.

طراحی سایت شرکتی یکی دیگر از خدماتی است که توسط شرکت سایت کار به صورت تخصصی برای شرکت انجام می شود تا بتوانند فعالیت و رزومه خود را معرفی کنند.

چه شرکتهایی نیاز به سایت دارند؟

همه شرکت ها، بله دقیقا همه شرکت ها. امروزه که عصر تکنولوژی است و مردم اکثر خدمات و کالاهای خود را از طریق اینترنت جستجو می کنند پس نیاز است که بتوان جایگاهی در دنیای پررقابت و فشرده داشته باشیم.

شرکت ها چون بیشتر خدماتی را ارائه می دهند، می توانند رزومه و نمونه کارهای خود را در سایت خود قرار دهند و بعد با استفاده تکنیک بازاریابی، فعالیت خود را در اینترنت معرفی کنند.

آیا اصول سئو نیز برای سایت شرکتی لازم است؟

رعایت اصول سئو و بهینه سازی درتمامی سایت های حرفه ای لازم است. در صورتی که یک سایت حرفه ای شرکتی براساس اصول سئو تولید شود، خیلی راحت و آسان می تواند نسبت به کلمه کلیدی تعریف شده متناسب با کسب وکار خود در صفحه اول گوگل قرار گیرد.

لازم است که قبل از اقدام به طراحی، نوع بازار هدف آن تعیین گردد تا نسبت به آن بتوان تبلیغات اینترنتی بهینه انجام داد.

طراحی حرفه ای سایت شرکتی منطبق بر اصول سئو و آخرین الگوریتم های گوگل، یکی از خدماتی است که توسط شرکت سایت کار انجام می گردد.

گرافیک تا چه اندازه در جذب مخاطب در سایت شرکتی لازم است؟

مسلما گرافیک مهمترین عاملی است که بر جذب کاربر می تواند تاثیر مطلوبی داشته باشد. اگر سایت شما از گرافیک مناسبی برخوردار نباشد، میتواند برعدم اعتمادسازی کاربر و همچنین بر   UI/UX  آن که گرافیک وابسته هستند تاثیر منفی بگذارد

آیا سایت شرکتی همان سایت فروشگاه اینرنتی می باشد؟

خیر، سایت شرکتی دارای یک طرح ساده است که هدف آن فقط معرفی شرکت است و به نوعی رزومه کاری آن را نشان می دهد اما سایت فروشگاه اینترنتی، دارای هدف متفاوتی است. فروش محصولات به صورت اینترنتی اصلی ترین کاری است که در سایت های فروشگاهی انجام می شود.

طراحی سایت شرکتی در شرکت سایت کار به صورت کاملا اختصاصی و منطبق بر آخرین اصول سئو انجام می شود. تمامی گرافیک های به کار در رفته در سایت های شرکتی توسط تیم طراحی گرافیک اختصاصی شرکت انجام می شود که باعث ایجاد سایت حرفه ای می گردد.

شما می توانید تمامی نمونه کار سایت شرکتی را مشاهده نمایید.