10 بلاگ طراحی سایت که باید بخوانید

معرفی ده بلاگ مفید در زمینه طراحی سایت که طراح سایت باید آن ها را بخوانید. توصیه میشود که این ده بلاگ طراحی سایت را به بوکمارک خود اضافه کنید.

در طراحی سایت تا به حال دقت کردید که چرا بعضی از طراحان همیشه دارای ایده های جدیدی  هستند و بقیه فقط از ایده های بقیه کپی می کنند. جوابش خیلی ساده است، چون طراحان خلاق و موفق همیشه در حال به روزرسانی اطلاعات خود هستند  و سعی می کنند در حوزه کاری خودشان هر روز مطالعه کنند.

طراحی سایت شامل نکات و اطلاعات زیادی است و خواندن این ها علاوه براینکه نیازمند وقت زیادی است ممکن است باعث دلسردی شما گردد اما ندانستن اطلاعات به روز هم می تواند باعث عقب افتادن طراح سایت از دیگر رقبا گردد. اطلاعات ارزش زیادی دارند اما به شرطی که معتبر باشند، برای همین توصیه می شود که منابع متعددی را در خصوص طراحی سایت مطالعه کنید، البته منابعی که معتبر  باشند. برای مثال یکی از سایت های معتبر در خصوص آموزش طراحی سایت،  w3schools است که همه آن را می شناسند.

ولی خب به پیدا کردن منابع معتبر طراحی سایت هم به این راحتی نیست و همیشه سوالات طراحان سایت این بوده است که چگونه این منابع را پیدا کنیم. در این مقاله آموزشی قصد داریم، ده بلاگ طراحی سایت را معرفی کنیم که در آن می توانید آخرین اخبار و مطالب معتبر در این حوزه را پیدا کرده و مطالعه کنید.

10 بلاگ طراحی سایت کدام هستند؟

1.Designrfix

designrfix

اگر شما خودتان را طراح سایت می دانید، باید این بلاگ را به لیست بوکمارک خود اضافه کنید. Designrfix نه تنها شامل آخرین اطلاعات طراحی می باشد بلکه به شما راه های جدیدی برای طراحی سایت با انعطاف پذیری بیشتری معرفی می کند.

2.Web Design Library

Web Design Library

اگر می خواهید که یک طراح سایت خوب باشید، اولین گزینه شما برای مطالعه باید باشد. این سایت شامل اطلاعات پایه طراحی سایت، آموزش طراحی سایت و منابع آن می باشد.

3.1srwebdesigner

1srwebdesigner

محبوبترین وب سایت بین طراحان وب برای آموزش و یادگیری طراحی سایت می باشد. با استفاده از این سایت می توانید توانایی و مهارت های خود در زمینه طراحی وب سایت را افزایش دهید.

4.Hello Sandwich

Hello Sandwich

یک سایت شخصی از یک طراح سایت استرالیایی است که در ژاپن زندگی می کند. تمامی عکس ها و مطالب به صورت حرفه ای و ساده نوشته شده است.

5.Smashing magazine

Smashing magazine

یک سایت آموزشی 10 بلاگ طراحی سایت که باید بخوانید محبوب بین طراحان می باشد که می توانند در آن موارد عجیب و غریب زیادی یاد بگیرند.

6.A List Apart

A List Apart

بلاگ های این سایت مخصوص طراحان سایت است. اگر طراح سایت هستید، می توانید در خبرنامه آن عضو شوید و از آخرین مطالب و تکنولوژی جدید این حوزه آگاه گردید.

7.Mockplus Blog

Mockplus Blog

یک بلاگ جامع است که در مورد همه چیز طراحی سایت در آن صحبت شده است. از آمورش گرفته تا معرفی ابزارهای مفید را شامل می شود.

8.Web Desginer depot

Web Desginer depot

این سایت توسط والتر آپای در سال 2010 راه اندازی شد و از زمانی که برروی کار آمد، توانست محبوبیت بسیاری بدست بیاورد. پس نباید تردید کرد که این سایت می تواند درلیست بوکمارک ها قرار بگیرد.

9.Webdesignledger

Webdesignledger

این سایت شامل نکات طراحی سایت، معرفی منابع، کتاب، مصاحبه و نکات کلیدی که توسط طراحان سایت معروف بیان شده است، می باشد.

10.WebAppers

WebAppers

از این سایت نه تنها طراحان بلکه برنامه نویسان هم می توانند استفاده کنند. این سایت شامل مجموعه ای از آیکون ها، فونت، عکس ها  و منابع مفید در طراحی سایت می باشد و هر چیزی که را شما به آن نیاز دارید، می توانید در بلاگ های این سایت پیدا کنید.