اپلیکیشن های کاربردی رایگان برای مالکان کسب وکار در سال 2017

معرفی مهمترین اپلیکیشن های کاربردی که باید در سال 2017 استفاده کنید. این اپلیکیشن ها در این مقاله آموزشی معرفی شده اند.

اپلیکیشن

اپلیکیشن ها امروزه دیگر وارد هر کسب و کاری شده اند و میتوان گفت که به یکی از سهامداران اصلی یا اعضای خانواده کسب وکارها تبدیل شده اند. متاسفانه بیشتر مالکان فروشگاه ها به دلیلی شلوغی وظایف و کارهایی که باید انجام نمی دهند، نمی توانند همه را به درستی انجام دهند و همیشه از کمبود وقت یا نیرو مینالند. در صورتی که باید گفت همین وقتی که هر مدیری دارد، افراد بزرگ هم داشته اند پس چه فرقی بین آن ها می باشد که باعث تمایز تعدادی افراد از بقیه شده است.

امروزه مدیران بزرگ تلاش می کنند که از اپلیکیشن های مخصوص برای مدیریت بهتر وظایف و کارمندان خود استفاده کنند. آن ها یک چیز را خیلی خوب فهمیدند، برای حرفه ای تر شدن و مدیریت بهتر کارها، باید از ابزار و اپلیکیشن های حرفه ای استفاده کرد. در این مقاله قصد داریم، شش اپلیکیشن کاربردی را که هرمدیری در کسب وکار خود باید استفاده کند را معرفی خواهیم کرد. البته اگر بخواهیم بهتر بیان کنیم، این اپلیکیشن برای تمامی افرادی که می خواهند وظایف خود را بهترمدیریت کنند و درواقع حرفه ای کار کنند، مفید است. پس با سایت کار باشید.

اپلیکیشن های کاربردی برای مدیران کسب و کار

1. اپلیکیشن TODOIST

 اپلیکیشن TODOIST

اکثر آن هایی که به صورت مستقل کار می کنند چونکه رئیسی ندارند، برای همین هیچ اجبار و زوری بالای سر خود حس نمی کنند تا وظایف را سریع انجام بدهند. آن ها هر فعالیتی که علاقه مند باشند اول انجام می دهند و هیچ اولویتی برای آن ها قائل نیستند. آخر روز هم میبینند نه تنها به هیچ فعالیتی نرسیدند که انجام بدهند بلکه کلی خود را نیز خسته کردند. برای مدیران هم تقریبا همین مساله وجود دارد. آنها ممکن است که در طول روز به دلایلی وقت نکنند که به همه کارها برسند و بعضیاشون اصلا نمی دونن باید چه کاری انجام بدهند. یکی از اپلیکیشن هایی که می توانید استفاده کنید تا وظایف خود را بهتر مدیریت کرده و آن ها را اولویت بندی کنید، TODOIST است. این اپلیکیشن این امکان را به شما می دهد که وظایف خود را براساس توانایی خود درطول روز تعریف کنید و اولویت بندی نمایید. تقریبا می توان گفت در این اپلیکیشن می توانید یک برنامه ریزی روزانه را انجام دهید.

2. اپلیکیشن TRELLO

 اپلیکیشن TRELLO

اپلیکیشن ترلو، یکی از بهترین ابزارهای مدیریت پروژه می باشد. با ترلو مدیران می توانند تمامی وظایف پروژه را تعریف کرده و اعضایی که را باید در این پروژه شرکت کنند را اضافه کند. سپس می تواند وظیفه هر شخصی را در این اپلیکیشن تعیین نماید. از طرفی دیگر هر عضو می تواند میزان کار انجام شده خود در طول را بیان کند تا مدیر پروژه از میزان پیشرفت کار مطلع گردد. با اپلیکیشن ترلو شما که به عنوان مدیر پروژه هستید، می توانید یک بورد برای پروژه خود انجام دهید، برای هر بورد لیستی از وظایف تعریف کنید، برای هر وظیفه ای در پروژه میزان پیشرفت را تعیین و تعریف کنید، تاریخ اتمام پروژه را تعریف کنید، از لیبل های رنگی برای تفاوت قائل شدن بین وظایف استفاده کنید.

3. اپلیکیشن Slack

 اپلیکیشن Slack

هیچگاه نمی توان با انوع مسنجرها و پیامک ها دارای ارتباط با تمامی مشتریان بود. اول اینکه تمامی مشتریان شاید اصلا فیس بوک یا شبکه های اجتماعی خود را بررسی نکنند، دوم اینکه ممکن است اصلا آن را نداشته باشند. پس باید چه کار کرد؟ پاسخ ما، استفاده از اپلیکیشن Slack است. شما با استفاده ازاین اپلیکیشن می توانید علاوه بر ارسال پیام به مشتریان خود، به هم تیمی های پروژه نیز، پیام ارسال کنید و از طریق سریعتر با آن ها در ارتباط باشید.

4. اپلیکیشن Dropbox

 اپلیکیشن Dropbox

اپلیکیشن دراپ باکس، یک نرم افزار و ابزار گرفتن پشتیبان از فایل ها می باشد. درصورتی که به هر دلیل نامعلومی، کامپیوتر یا لپ تاپ شما آسیب ببیند، دیگر لازم نیست نگران محتویات و اطلاعات ضروری کار خود باشید.

با قرارگرفتن فایلها داخل این اپلیکیشن، شما هر جا و هر زمان که بخواهید می توانید به فایل و محتویات ضروری کار خود دسترسی داشته باشید. این برای مدیران و افرادی که نگران از دست دادن فایلهای خود هستند، کاملا مفید است.

5. اپلیکیشن Google Calendar

 اپلیکیشن Google Calendar

اگر به دنبال اپلیکیشن هستید که بتوانید برنامه کاری خود را در کل روز به راحتی مدیریت کنید، گوگل کلندر بهترین گزینه و انتخاب برای شما می تواند باشد.

می توانیم به جرات بگوییم که با استفاده از این اپلیکیشن، دیگر فراموش کردن کارها به حداقل ترین درصد خود خواهد رسید.

6. اپلیکیشن Evernote

 اپلیکیشن Evernote

فرض کنید که شما ایده ای به ذهنتان رسیده است و بعد در خصوص ایده خود تحقیق و بررسی می کنید. این اپلیکیشن به شما این امکان را می دهد تا هر چه را از بررسی و پژوهش بدست آورده اید مانند لینک ها، عکس ها و مقالات را ذخیره کنید و با دیگران به اشتراک بگذارید.