بهترین نمونه کارهای طراحی سایت دنیا در سال 2017

نمونه کارهای طراحی سایت که باید از ان ها در سال 2017 الگوبرداری کنیم. در این مقاله نمونه کارهای طراحی سایت موفق در دنیا را معرفی خواهیم کرد.

نمونه کارهای طراحی سایت

نمونه کارهای طراحی سایت، مهترین بخش و قسمت هر شرکتی است که در زمینه طراحی سایت و تبلیغات اینترنتی فعالیت می کند. هر شرکتی برای اینکه بتواند مشتریان زیادی به سمت خود جذب کند، سعی می کند که از تکنیک های مدرن در پروژه طراحی سایت خود استفاده کند تا بتواند یک کاتالوگی از نمونه کارهای طراحی سایت خود تهیه کنند. چونکه هر مشتری جدید وارد یک شرکت می گردد، اول از همه نمونه کارها و رزومه آن را بررسی می کند که تا میزان حرفه ای بودن آن ها را متوجه گردد.

در این مقاله، ما قصد داریم که چندتا از بهترین نمونه کارهای طراحی سایت دنیا را معرفی کنیم که شما می توانید در پروژه خود از آن ها الگوبرداری کنید. این نکته را در نظر باشید که الگوبرداری به هیچ وجه بد نیست، کپی کردن یا دزدیدن یک ایده است که وجهه شما را خراب می کند.

بهترین نمونه کارهای طراحی سایت برای الگوبرداری در سال 2017

1. ACT NORMAL

ACT NORMAL

در طراحی این سایت، تمامی استاندارد های لازم در سطح اولیه رعایت شده است. لایه آن ساده است، تایپوگرافی فوق العاده ای دارد و از تناسب و رنگ مناسبی برای جذب کاربران بیشتری استفاده کرده است. ویژگی دیگری که باعث تمایز آن با بقیه شده است، استفاده از انیمیشن های ساده و زیبا است که تجربه کاربری فوق العاده ای را ایجاد می کند. این سایت دارای سبک وشخصیت مربوط به خودش می باشد. در واقع می توان آن را یکی از بهترین نمونه کارهای طراحی سایت دانست که در سال جدید می تواند یک منبع آموزشی برای شما باشد. شما می توانید از تمام نکاتی در بالا گفته شده است را در سایت خود استفاده کنید.

2. BlAH

blah

این سایت از طراحی مدرن برای سایت خود استفاده کرده است. یک طرح کاملا ساده که تمامی المان های مربوطه در مکان های خود به درستی قرار گرفته اند. از نمونه کارهای طراحی سایت است. برای همین اگر شما قصد طراحی سایت ساده را دارید، می توانید از این سایت، یک الگوی مناسبی را انتخاب کنید.

3. JOSH SENDER

JOSH SENDER

در این نوع سایت، هر چیزی که ما برای طراحی وب سایت حرفه ای نیاز داریم قرار گرفته است. طرح تک صفحه ای حرفه ای با یک ستون و استفاده از المان های گرافیکی زیبا می تواند این سایت را به یکی از بهترین نمونه کارهای طراحی سایت تک صفحه ای تبدیل کند.

4. STEFANIE BRUCKLER

STEFANIE BRUCKLER

در این سایت از تکنیک هایی به کار برده است که در کمتر سایت ما آن را مشاهده می کنیم. در این طرح، از یک قاب استفاده شده است که تمامی المان ها داخل آن قرار گرفته اند و همچنین المان ها با ترتیب و نظم خاصی در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. البته شاید در نگاه اول کمی طرح گیج کننده به نظر آید و سرعت پایین بارگذاری آن می تواند یک نکته منفی باشد اما تناسب بین اجزا از نظر طراحی، یک نقطه مثبت است که شما می توانید آن را به عنوان به عنوان یکی از بهترین نمونه کارهای طراحی سایت در نظر بگیرید.

5. PETER TAIT

PETER TAIT

این سایت از طرح و رنگ کاملا آبی استفاده کرد. البته جز متن ها و چند المان دیگر،بقیه موارد کاملا آبی می باشند. البته شاید در نگاه اول به خود بگویید که چرا از رنگ های متنوع استفاده نکرده است اما این را بدانید، رنگ آبی که در این سایت به کار رفته است نه تنها باعث شده توجه کاربران به راحتی جذب نماید، بلکه طرح آن را کاملا حرفه کرده است. بعضی اوقات با به کاربردن یک رنگ ساده می تواند تناسب بهتری بین اجزا برقرار کرد. این سایت، یکی از بهترین نمونه کارهای طراحی سایت است برای کسانی قصد دارند فقط از یک رنگ در تم خود استفاده کنند.

6. THE FUTURE FORWARD

THE FUTURE FORWARD

از این سایت از یک طرح کلاسیک با استفاده از استایل های مدرن استفاده شده است. اگر قصد دارید که تناسب بین محتواهای کوچک را رعایت کنید، این سایت یکی از بهترین نمونه کارهای طراحی سایت برای شما می باشد.

7. DARRYN THOMAS ANSTED

DARRYN THOMAS ANSTED

فضای سفیدی که برکل طرح حاکم است، باعث می شود که تمام توجه کاربران را به محتوای مطلب جذب نماید. بیشتر افراد که قصد طراحی سایت خبری را دارند، کاملا مفید است.

 POGON 8. 

pogon

در این سایت یکی از بهترین نمونه های منو به صورت sidebar استفاده شده است. سایدبار علاوه بر اینکه می تواند رابط کاربری زیبایی را برای سایت شما ایجاد کند، یک تجربه کاربری عالی را برای کاربران شما به ارمغان می آورد. یکی از بهترین نمونه منوها است که شما می توانید در طراحی سایت خود امروزه به راحتی استفاده کنید.

9. CECLIE HENRYON

CECLIE HENRYON

یک سایت است که از طراحی کلاسیک استفاده می کند. برای افرادی که به دنبال ساخت سایت های معمولی می باشد، یک نمونه کار عالی به حساب می آید.

10. VIENTIDO GRADOS

veintido

در این سایت از تکنیک پارالاکس استفاه شده است. پارالاکس یک تکنیکی برای طراحی سایت حرفه ای است که امروزه بیشتر کسب و کارها از آن استفاده می کنند. این سایت، یکی از بهترین نمونه کارهای طراحی سایت حرفه ای است که شما می توانید حداقل از حالت پارالاکس آن الگو برداری کنید.

11. HEAD OFFICE

HEAD OFFICE

حتما نباید که در طراحی سایت خود از المان های گرافیکی استفاده کرد. بعضی اوقات می توان از ساده ترین المان ها که حتی ممکن خیلی عجیب هم به نظر برسند، استفاده کرد مانند این سایت که از آیکن های دسکتاپ برای طراحی خود استفاده کرده است.در واقع می توان این را یکی از جالبترین نمونه کارهای طراحی سایت بدانیم.

12. TERRING PHOTOGRAPHY

 TERRING PHOTOGRAPHY

در این سایت از یک طرح کاملا هوشمند برای طراحی سایت خود استفاده کرده است. صفحه فرود این سایت، تعداد زیادی عکس به عنوان نمونه کار انجام گرفته توسط نشان می دهد. در واقع این سایت برای افرادی که در حوزه عکاسی فعالیت می کنند، خیلی مفید و سودمند می باشد.

13. MERCI MICHEL

 MERCI MICHEL

یکی دیگر از بهترین نمونه کارهای طراحی سایت است که می توان از آن برای معرفی نمونه کارهای انجام گرفته توسط هر شخص استفاده گردد.

14. TRIONN

 trionn

این سایت هم از تکنیک پارالاکس استفاده کرده است و طرح آن بیشتر شبیه به بروشور می باشد. در واقع این طرح که در پارالاکس به خوبی استفاده شده است، ذهن شما را کاملا درگیر خود می کند و از این رو یکی ازبهترین نمونه کارهای طراحی سایت می باشد.

15. INFINITE IMAGINATION

 INFINITE IMAGINATION در طراحی این سایت از ترکیب استایل های تکنیکی و مدرن، انیمشین های حرفه ای و ساختار شبیه جدول استفاده شده است. جریان کاری و اطلاعاتی که در آن وجود دارد، باعث جذاب تر شدن آن و پیمایش راحتتر توسط کاربر گردیده است. یکی از بهترین نمونه کارهایطراحی سایت برای افرادی که به پیمایش کاربر اهمیت زیادی می دهند.