3 دلیل که چرا رابط کاربری مبتنی بر کارت، آینده طراحی است؟

3 دلیل که چرا رابط کاربری مبتنی بر کارت، آینده طراحی است؟

رابط کاربری مبتنی بر کارت امروزه بیشتر از همه در طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن موبایل استفاده می شود زیرا می تواند تکنولوژی های جدیدی می توان از آن استفاده کرد.

رابط کاربری مبتنی بر کارت

رابط کاربری مبتنی بر کارت چرا امروزه بیشتر مورد توجه است؟ طراحی اپلیکیشن موبایل و وب به تدریج از صفحه به تکنولوژی تجربه شخصی سازی شده تغییر می کنند. بعضی از تجربه ها برروی تجمع چندین قطعات مجزا کامپوننت ها طراحی می شوند. این روش جدید نمایش، نمایش از طریق طراحی رابط کاربری مبتنی بر کارت است. تعامل مبتنی بر کارت به طورفزاینده ای، در حال گسترش است، از این رو شما می توانید با استفاده از کارت های دیجیتال در همه جا به آن دسترسی داشته باشید.

الگوهای رابط کاربری مبتنی بر کارت به طور مداوم خود را تغییر می دهد تا با چالش های جدیدی روبرو شود. در نتیجه، طراحی اپلیکیشن های موبایل و رسپانسیو، به احتمال زیادی تحت تاثیر این تغییرات خواهد بود. این اصول به نظر می رسد که بیشتر در طراحی متریال اپلیکیشن های اندروید استفاده می شود.

در این مقاله آموزش طراحی وب سایت ، قصد داریم تا بررسی کنیم که چگونه رابط کاربری مبتنی بر کارت بر رابط های موبایل و وب در آینده نزدیک چیره می شود.

دلایل تسلط رابط کاربری مبتنی بر کارت در آینده نزدیک

1. به روزرسانی در فناوری

رابط کاربری مبتنی بر کارت بیشتر حالت اپلیکیشن ها را به صورت پویا در می آورند. همانگونه که تکنولوژی پیشرفت می کند و عملکرد ها بهتر می شود، توانایی کارت ها برای پشتیبانی مدیا و دیگر محتوا نیز افزایش پیدا می کند. از این رو امکان دارد که شاهد کامپوننت های با عملکردهای بهتری باشیم مانند به روزرسانی اتوماتیکی محتوا که آن ها را می توان در سیستم کارت ها به راحتی استفاده کرد.

در آینده نزدیک با استفاده از این کارت ها و پیشرفت تکنولوژی که وجود دارد، شاهد قرار گیری ویدئو ها حرفه ای تری به جای عکس ها خواهیم بود.

2. تعامل عمیق

در آینده نزدیک، کارت ها ممکن است که خیلی خلاقانه تر از لینک ها طراحی و ساخته شوند. همانطور که در متریال دیزاین بارها مشاهده کرده اید، کارت ها ممکن است بسته به تعاملات مجزا مانند خصوصیات مرتب سازی خودکار و همچنین به روزرسانی هایی در زمان واقعی مانند شرایط آب و هوا، تغییر پیدا کنند.

این یعنی اینکه در رابط کاربری مبتنی بر کارت ، به جزئیات تعاملی بیشتری می توان دقت کرد و آن ها در طراحی سایت یا اپلیکیشن به کار برد.

3. اندازه کارت

در طراحی کارت ها، اصلی وجود دارد که بیان می کند :" هر چه بزرگ تر باشد، بهتر است."

کارت های بزرگ می توانند تایپوگرافی های پیچیده و با جزئیات را به صورت کامل نشان دهند، از این رو به راحتی می توان تصاویر را با کیفیت بهتری نشان داد. در واقع، کارت های بزرگ بهتر از بقیه می توانند سلسله مراتب بصری در گرافیک را اجرا نمایند.