طراحی وب سایت وردپرس – سه قالب رایگان برای مبتدیان

اگر در طراحی وب سایت وردپرس مبتدی هستید می توانید از قالب های رایگان وردپرس برای طراحی وب سایت که معرفی شده است به راحتی استفاده کنید.

اگر اولین بار است که قصد طراحی وب سایت وردپرس را دارید، بهتر است که انواع قالب های رایگان و پولی و همچنین مزایا و معایب آن آشنا شوید. اولین قدم برای هر برنامه نویس و طراح وب سایت، انتخاب یک قالب وردپرسی است. این انتخاب قالب به نوع کسب و کاری که شما به صورت آنلاین می خواهید آن را ادامه بدهید دارد. یکی از دلایل گرایش افراد برای طراحی وب سایت وردپرس این است که تم و قالب آن نسبت به بقیه دارای امکانات بیشتری است و کاربر و برنامه نویس راحت تر می تواند با آن ها فعالیت کند.

تغییر تم وردپرس خیلی ساده است و لازم نیست که زمان زیادی را صرف آن کنید. اگر در طراحی وب سایت وردپرس حرفه ای باشید، این کار را می توانید در عرض چند ثانیه انجام دهید. قالب های وردپرس رایگان و پولی زیادی وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید و اگر هم خودتان قصد کدنویسی دارید، خیلی راحت می توانید بعد از نوشتن کد، آن را در قالب وردپرس قرار دهید. فقط کافی است که دستورات HTML و CSS و تاحدی PHP را قبل از شروع طراحی وب سایت وردپرس، قرار دهید. در ادامه ما قصد داریم سه قالب رایگان وردپرس را برنامه نویسان می توانند از آن استفاده کنند را معرفی کنیم.

سه قالب رایگان در طراحی وب سایت ورپرس

1.Roots Sage

قالب وردپرسی رایگان

یکی از ابتدایی ترین و آسان ترین قالب های رایگان وردپرس برای شروع می باشد. این تم در حال حاضر توسط گروهی در GitHub مدیریت می شود و می توان در آن یک جریان کاری حرفه ای در حد شروع ایجاد کرد. در این قالب از تکنیک های به روز در طراحی سایت مانند HTML5 و بوت استرپ ( طراحی وب سایت رسپانسیو) استفاده شده است.

2.Underscores

قالب وردپرس

این هم یکی دیگر از قالب ها برای طراحی وب سایت وردپرس است که توسط آن هایی که می خواهند حرفه ای باشند انتخاب می شود. می توان در کنار این قالب، از قالب های حرفه ای HTML5، قالب های 404 و همچنین تگ های به روز در طراحی سایت استفاده کرد. همچنین می توانید از دو لایه CSS ( که ممکن است به صورت پیش فرض مانند بوت استرپ باشند) و یک فایل CSS برای تغییرات ابتدایی ایجاد کنید.

متاسفانه اشتباهات طراحی سایت وردپرس که توسط طراحان وبرنامه نویسان ایجاد می شود مانع دستیبای آنان به هدفشان می شود و حتما باید قبل از ایجاد یک سایت، از آنها مطلع شوید.

3.Bones

قالب رایگان وردپرس

یک تم موبایلی وردپرس برای توسعه و ایجاد سریع می باشد. اگر شما قصد ایجاد یک وب سایت رسپانسیو ( واکنش گرا) دارید، این قالب می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. یکی از مزیت های مهم این قالب این است که می توانید مواردی که واقعا نیاز دارید، نگه دارید و موارد و گزینه اضافی را غیر فعال یا حذف نمایید. در این قالب از تکنولوژی HTML5 و Sass استفاده شده است که باعث افزایش سرعت بارگذاری وب سایت می گردد.

توصیه می شود که اگر اولین بار است که قصد طراحی وب سایت وردپرس را دارید، حتما از قبل با یک متخصص و حرفه ای در این زمینه مشورت کنید و از او راهنمایی های لازم را بگیرید.