طراحی حرفه ای سایت با ویدئو انیمشنی و طراحی لوگو متحرک در 2017

برای طراحی حرفه ای سایت در سال 2017 بهتر از لوگوهای متحرک و ویدئوهای آموزشی انیمیشن استفاده کنیم. دراین مقاله طراحی حرفه ای سایت، این دو تکنیک آموزش می شود.

طراحی حرفه ای سایت

طراحی حرفه ای سایت چرا امروزه بیشتر از گذشته مورد توجه قرار گرفته است؟ با توجه به اینکه امروزه استفاده از اینترنت و فعالیت های اینترنتی بیشتر از گذشته شده است و می توان گفت که بیشتر وقت افراد در اینترنت سپری می شود، خیلی مهم است که کاری کنیم تا بتوانیم توجه کاربران بیشتری را به سمت سایت خود جلب کنیم. همچنین در چند سال گذشته توجه ویژه ای به تولید محتوا مخصوصا محتوای ویدئویی شده است. یکی دیگر از بحث هایی هم بیشتر از قبل برای آن برنامه ریزی می شود، برندسازی اینترنتی می باشد. از این روز، در سال 2017 ما شاهد تغییراتی در طراحی حرفه ای سایت خواهیم بود. دو تا از مواردی که شامل این تغییرات می شوند، لوگو و ویدئو هستند.

البته شاهد در ظاهر خیلی تغییر نکنند اما می توان گفت برای طراحی حرفه ای سایت باید نوع دیدمان را به آن ها عوض کنیم. با تولید ویدئو و اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی، علاوه براینکه می توانیم به برندسازی اینترنتی خود کمک بسیاری کنیم، توجه مخاطبان بیشتری را جلب خواهیم کرد. این تکنیک کمک خوبی برای افرادی است به دنبال طراحی سایت حرفه ای هستند.

همچنین طراحی لوگو متحرک به جای ساده، امروزه بیشتر برای طراحی حرفه ای سایت استفاده می شود چونکه می تواند توجه کاربران را درسایت به خود جلب کند، سایت را از حالت خشکی و ساده بودن خارج نماید و برندسازی را راحت تر نماید.

در این مقاله آموزش طراحی سایت، قصد داریم در خصوص طراحی لوگو متحرک و ویدئو که در سال 2017،اهمیت ویژه ای پیدا خواهند کرد، صحبت کنیم. پس با سایت کار باشید.

طراحی لوگو متحرک و تولید ویدئو در طراحی حرفه ای سایت

لوگو متحرک چیست؟

حتما با شنیدن این کلمه برایتان سوال پیش آمده است که لوگو متحرک چیست و چه تاثیری می تواند داشته باشد. طراحی لوگو متحرک (انیمیشن)، یک تکنیک طراحی لوگو مدرن است که استفاده از اصول و ابزارهای گرافیکی انجام می شود تا بتوانیم یک هویت بصری برای سایت و کسب و کار حرفه ای ایجاد نماییم. لوگو متحرک، تکنیکی است که طرفداران بیشتر در طراحی حرفه ای سایت امروزه پیدا کرده است.

اما متاسفانه لوگوهای متحرک را نمی توان در همه جا به کار برد و کاربرد خاص خود را دارند. یکی از جاهایی که برای طراحی حرفه ای سایت، می توان استفاده کرد، تولید ویدئو آموزشی می باشد. در واقع لوگو های متحرک، جزاصلی ویدئو آموزشی هستند و باعث ایجاد یک هویت بصری بهتری در برندسازی می شوند.

استفاده از ویدئو آموزشی انیمیشنی در طراحی حرفه ای سایت

اگر بخواهیم صادق باشیم، به کار بردن ویدئو آموزشی انیمیشنی و لوگو متحرک با همدیگر جالب به نظر نمی رسد. مهمترین هدف یک لوگو متحرک در طراحی حرفه ای سایت، تثبیت در ذهن کاربران است که برای این کار راه های زیادی وجود دارد برای مثال استفاده از خدمات سئو برای بهینه سازی رتبه سایت . اما هیچکدام مانند تولید ویدئو آموزشی انیمیشنی امروزه تاثیر ندارند. البته در سال 2017 تاکید بیشتر بروی تولید ویدئو های انیمیشنی است و باید شما تغییر در استراتژی تولید ویدئو خود ایجاد کنید.

در بیشتر موارد، لوگوهای متحرک در شروع ویدئوهای آموزشی استفاده می شود برای مثال سایت باشگاه خبرنگاران که از لوگو به صورت متحرک در اول فیلم های خود استفاده می کند.

چرا باید از لوگو متحرک و ویدئو انیمیشنی درطراحی حرفه ای سایت استفاده کنیم؟

با توجه به پیشرفت های زیادی که در تکنولوژی و طراحی حرفه ای سایت در چند سال گذشته شاهد بودیم، ویدئو و لوگو متحرک جایگاه بالاتری از قبل توانسته اند بدست بیاورند. امروزه در بیشتر متخصصان برای طراحی حرفه ای سایت خود سعی می کنند که ترکیبی از عکس، متن، لوگو، ویدئو و غیره استفاده کنند.

همانطور که گفتیم، یکی از تغییرات در سال 2017، تغییر طراحی لوگو است . به جای استفاده از لوگوهای استاتیک و ساده، بهتر است که از لوگو و انیمیشن های متحرک و همچنین ویدئوهای آموزشی که لوگوهای متحرک در آن ها به کار رفته اند، استفاده کنیم.

اما واقعا مزیت استفاده از این دو برای کسی به دنبال طراحی حرفه ای سایت است، چیست؟

1.مطالب به صورت اختصاصی تولید خواهند شد. یعنی برای هر نوع دسته از کاربران خود می توانید، مطالب اختصاصی تولید کنید. البته قبلا هم این خاصیت وجود داشت اما می توانید چند لوگو متحرک تولید کنید و در هر دسته از محصولات یا خبرهای خود یک لوگو متحرک استفاده کنید. از این طریق کاربر بیشتر ترغیب می شود که محصولات مورد نیاز خود را مشاهده نماید.

2.برندسازی سریع تر انجام می شود. انیمیشن ها در ویدئو توجه کاربران را بیشتر به سمت خود جلب می کنند و از این رو میزان اشتراک گذاری آن ها در شبکه های اجتماعی بیشتر است.

3.انعطاف پذیری در تولید محتوا را بیشتر می کند. استفاده از لوگوهای متحرک و ویدئوهای آموزشی به صورت انیمیشن، باعث می شود که بهتر بتوان مطالب کوتاه و نام برند را در کمترین زمان ممکن به کاربران القا کرد.

همانطور که بیان شد این دو از تکنیک های طراحی حرفه ای سایت می باشند.