قالب رایگان با قالب پولی وردپرس چه تفاوتی با هم دارند؟

تفاوت قالب رایگان با قالب پولی وردپرس در چیست؟ وردپرس بزرگترین و بهترین سیستم مدیریت محتوا در نوع خود است که قالب پولی آن مزایای بهتری دارد

تم های زیادی از وردپرس در دسترس است و شما می توانید انتخاب کنید. سایت کار مانند همیشه شما را تنها نمی گذارد و در مورد قالب رایگان و پولی وردپرس شما را راهنمایی می‌کند. فقط کافی است تا آخر این مقاله با ما باشید و مطالب را با دقت دنبال کنید.

قالب رایگان و پولی وردپرس

انواع زیادی از قالب رایگان و پولی وردپرس را در اینترنت مشاهده خواهید کرد. تم های پولی و ممتاز با ظاهر شیک و خیره کننده، قصد دارند خود را در دل ما جا کنند. از سوی دیگر قالب های رایگان حسابی ما را وسوسه می کنند. اما برای انتخاب صحیح باید درباره هر دو مورد تحقیق و بررسی کنید و مزایا و معایب هر دو مدل را بسنجید. در این صورت است که می توانید یک تصمیم درست و آگاهانه بگیرید. در این مقاله تفاوت ها را با شما در میان می گذاریم‌. با آگاهی از این تفاوت های کلیدی قادر خواهید بود هر دو گزینه را ارزیابی کرده و انتخاب نمایید.

تفاوت قالب رایگان و پولی وردپرس

اصولا قالب های رایگان توسط توسعه دهندگان مستقل با پشتیبانی محدود یا حتی بدون پشتیبانی تولید می شوند. البته بعضی از تولید کنندگان سطح بالا نیز قالب های رایگان تولید می کنند تا بتوانند برای خرید پیشنهادات برتر خود افراد را وسوسه نمایند‌‌. اما در کل گزینه های پولی کیفیت بسیار متفاوتی دارند. قالب ها و تم های پولی و ممتاز هزینه دارند و به همین دلیل کیفیت خوبی ارائه می دهند. شما باید سطح انتظار بالایی از قالب های پولی داشته باشید. 

قالب رایگان یا پولی؟

زمانی که به مرحله انتخاب قالب رایگان و پولی وردپرس می رسید، انتخاب به خود شما بستگی دارد. چیزی که کاملا مشخص است، مزایای قالب پولی و ممتاز خیلی بیشتر از قالب رایگان است. این نکته را متذکر شویم که شما با خرید قالب پولی می توانید از تولید کنندگان حمایت کنید و انتظار داشته باشید که در آینده قالب های با کیفیت تری ارائه دهند. در واقع شما باعث رشد این جامعه خواهید شد و به این صورت تم های جذاب تری در راه خواهد بود.

تفاوت های اساسی و مهم قالب رایگان و پولی وردپرس

در این قسمت تفاوت های مهم قالب رایگان و پولی وردپرس را مرور می کنیم. تم های رایگان بخاطر این که ویژگی های کمتری دارند سریع تر بارگذاری می شوند. تم های پولی قابلیت های بسیار بیشتری دارند و امن تر هستند. در مورد تم های پولی نیازی به بررسی کد وجود ندارد. با وجود این توضیحات، انتخاب نهایی در مورد قالب رایگان و پولی وردپرس با شماست. 

تفکر افراد تازه وارد درباره قالب رایگان و پولی وردپرس

افرادی که تازه با وردپرس آشنا شده باشند، این تصور را دارند که برای قالب های وردپرس هزینه نکنند و از قالب های رایگان استفاده نمایند. شاید تا حدودی این تفکر برای تازه واردین درست باشد. در ابتدا آن ها درباره قالب رایگان و پولی وردپرس نکات زیادی نمی دانند. اما این افراد باید این نکته را بدانند که در دراز مدت این روش نمی تواند یک استراتژی کاربردی باشد‌. چرا که قالب های پولی و ممتاز مزایای زیادتری دارد و واقعا سرمایه گذاری در آن ها ارزش بیشتری دارد. اما برای صاحبان وب سایت جدید، قالب های رایگان وردپرس شاید گزینه مناسبتری به نظر برسد. تم های رایگان تقریبا طرح های ساده و مینیمالیستی دارند. از این برای سایت هایی که از افزونه های زیاد استفاده نمی کنند، مناسب است. در واقع تم های رایگان برای افراد مبتدی ساخته می شود‌ و استفاده آسان و ساده ای دارند. ویژگی های این تم ها بسیار محدود و بدون عملکردهای اضافه است. وب سایت های بزرگ تر و حرفه ای تر نمی توانند به هیچ عنوان از این قالب ها استفاده نمایند‌. چرا که سایت آن ها نیاز به نکات و ابزارهای حرفه ای تر دارند. نکته دیگر این است که کسانی که از قالب های رایگان استفاده می کنند، مجبورند ویژگی های تکراری در وب سایت خود داشته باشند‌. زیرا در این نوع تم ها گزینه های سفارشی وجود ندارند و همه چیز تکراری است.

سخن پایانی

از آن جایی که دنیای اینترنت و شبکه های اجتماعی تمام امور را در دست گرفته اند، باید اطلاعات در این زمینه بسیار بالا باشد‌. سایت کار با در نظر گرفتن این امر، همیشه به روزترین و‌ جدیدترین مطالب را برای شما ارائه می دهد. این مقاله به قالب رایگان و پولی وردپرس اختصاص داشت که موضوع را به صورت کامل و جامع مورد بررسی قرار دادیم.