من طراحم، بهترین ابزارهای طراحی وب سایت می دانید کدام است؟

معرفی بهترین ابزارهای طراحی وب سایت که هر طراحی باید بداند. در این مقاله ابزارهای طراحی وب سایت با جزییات معرفی شده است.

در طراحی وب سایت، هر طراح وب باید قادر باشد که بتواند وظایف خود را که از برنامه ریزی برای طراحی تا نظارت بر کدنویسی است را بتواند کنترل کند. طراح وب سایت یک آدم جادوگر نیست که همه اینها را بتواند باهم به درستی انجام دهد. برای همین آن ها سعی می کنند که در کنار ابزارهای مختلفی که وجود دارد درکنار فعالیت خود برای طراحی وب سایت استفاده کنند.

در طراحی وب سایت، ابزارهای زیادی وجود دارد و شما به عنوان یک طراح باید بررسی کنید که کدام ابزار مناسب کار شما است. در این مقاله آموزش طراحی وب سایت، می خواهیم پرکاربردترین ابزارهایی که یک طراح وب نیاز دارد که  از آن ها استفاده کند را معرفی کنیم.

بهترین و پرکاربردترین ابزارهای طراحی وب سایت

1.Sketch

Sketch

یکی از محبوب ترین اپلیکیشن های طراحی وب سایت که در سال 2009 معرفی شد. در این اپلیکیشن های ویژگی های زیادی مانند نمادها، ابزار گرید جدید، مدها برداری ساده و غیره معرفی شده است. البته این ابزار رایگان نیست و قیمت آن 99 دلار است برای سی روز تست می باشد.

2.Avacode

avacode

امروزه مرز بین طراح سایت و برنامه نویس نامشخص شده است.آواکد یک پلی برای ارتباط بین این دو گروه قرار داده است. با این ابزار، شما می توانید فایل های طراحی خود را داخل کدها بارگذاری کنید.

می توان گفت یکی از بهترین ابزارها برای برنامه نویسان است که بتوانند که راحت تر با طراحان در ارتباط باشند، استفاده از این ابزار است.

قیمت این ابزار 9 دلار است اما 14 روز  تست رایگان دارد.

3.Macaw

macaw

این ابزار یک رابط کاربری شبیه فتوشاپ است وهمچنین به هیچ گونه دانشی در کد نویسی نیاز ندارد. مطمئنآ اگر از این ابزار استفاده کنید به آن علاقه پیدا خواهید کرد. این ابزار باعث ایجاد قابلیت انعطاف در ویرایش عکس می شود و همچنین کدنویسی HTML و CSS را با آن بهینه نمایید. اگر به دنبال یک طراحی وب سایت حرفه ای هستید، ما استفاده از این ابزار را به شما پیشنهاد می کنیم. این ابزار رایگان است.

4.Antetype

antetype

اگر به دنبال ایجاد یک نمونه اولیه رابط کاربری در طراحی سایت هستید که در زمان شما صرفه جویی کند، این ابزار پیشنهاد خوبی است. هدف این، ایجاد رابط کاربری رسپانسیو برای اپلیکیشن و وب سایت ها می باشد. دیگر بخش جالب توجه antetype، وجود بخش انجمن پویا در سایت است که بتوانید کیت های UI از دیگر کاربران مربوط به این ابزار دانلود نمایید.

قیمت آن 189.99 دلار با سی روز تست رایگان است.

5.Webflow

webflow

یک ابزاری برای قدرت مند تر کردن شما که در ایجاد و طراحی وب سایت های رسپانسیو( واکنش گرا) است. فقط کافی است که قطعات را با ماوس به داخل صفحه بکشید. این ابزار کاملا رایگان است.

6.Atomic

atomic

یک ابزار قدرتمند برای ایجاد نمونه های اولیه کاملا شبیه به نمونه واقعی است که کدنویسی کمتری نسبت به بقیه دارد. دیگر خصوصیات اینکه به شما اجازه می دهد در سیستم عامل و مرورگر خاص خود طرح را بکشید و به راحتی با یکدیگر به اشتراک بگذارید. فقط برای استفاده باید 15 دلار در هر ماه بپردازید.

7.Marvel

marvel

ابزاری است که خیلی سریع و راحت می توانید طرح خود را به یک نمونه اولیه واقعی تبدیل کنید. نمونه های تولید با تمامی محیط ها سازگاری دارند: اندروید، دسکتاپ، ios. شما می توانید نمونه های مارول را با dropbox گوگل همسان نمایید. این ابزار کاملا رایگان است.

8.UXPin

uxpin

ابزاری است که برای ایجاد نمونه های اولیه انیمشینی استفاده می شود که خیلی راحت و در چند دقیقه می توانید این نمونه ها را تولید نمایید. پرقدرتمندترین ابزاری است که می توانید برای طراحی وب سایت استفاده کنید. قیمت آن، 19 دلار در ماه است.