بهترین افزونه امنیتی وردپرس کدام است؟

بهترین افزونه امنیتی وردپرس کدام است؟

بهترین افزونه امنیتی وردپرس کدام است؟ با توجه به اهمیت بالای حفظ اطلاعات در دنیای سایبری در این مقاله به معرفی افزونه های امنیتی پرداختیم.

فضای اینترنت به همان اندازه که شگفت انگیز و جذاب است، همین قدر هم می تواند ترسناک، رعب آور و استرس زا باشد‌. کسانی که کسب و کار اینترنتی دارند، و یا درصدد طراحی سایت هستند، می دانند که روزانه صدها سایت در دام هکرها می افتند و امیدی هم به اتمام این قضیه نیست. از این رو سایت کار برای رهایی شما از این استرس راهکاری در نظر گرفته است. از نظر سایت ما برای حل این مسئله باید از افزونه امنیتی وردپرس ّاستفاده کرد و این مشکل را از ریشه حل نمود.

آیا با افزونه امنیتی وردپرس آشنایی دارید؟

شاید تاکنون با افزونه امنیتی وردپرس آشنا نشده باشید. از این رو تصمیم داریم در قالب این مقاله آگاهی های لازم را در اختیار شما قرار دهیم. می توان گفت که استفاده از افزونه ها بهترین راهکار برای مراقبت از سایت ها می باشد‌. اگر قرار باشد، سایت مورد حمله سایبری قرار بگیرد، این افزونه از آن دفاع خواهد کرد. افزونه ها از نظر ساختاری شامل ویژگی هایی هستند که می توان اسکن وب سایت و فایروال برنامه های وب را نام برد. این ابزار خاص را می توان به صورت رایگان یا پولی آن هم با پرداخت ماهیانه در اختیار داشت که البته نسخه های پولی ارزش بسیار بیشتری دارند. نکته مهمی را باید با شما در میان بگذاریم. استفاده از یک افزونه اشتباه نه تنها جلوی حملات هکرها را نمی گیرد، بلکه امکان دارد به هکرها شانس بیشتری برای موفقیت بدهد. از این رو توصیه می کنیم که افزونه ها را از کتابخانه معتبر وردپرس انتخاب و خریداری نمایید. برای راحتی شما، این مقاله را ترتیب دادیم و بهترین افزونه ها را به شما معرفی خواهیم کرد.

بهترین نمونه های افزونه امنیتی وردپرس

برای این که بدون استرس و با خیال راحت افزونه امنیتی وردپرس را انتخاب نمایید، تصمیم گرفتیم چند نمونه از بهترین ها را در این جا گردآوری کنیم.

افزونه امنیتی Wordfence

یکی از نمونه های افزونه امنیتی وردپرس، که هم به صورت رایگان و هم در مول پولی در دسترس است، wordfenceمی باشد. این افزونه را می توان رایج ترین و پیشروترین نوع دانست چرا که حدود بیش از چهار میلیون از این ابزار بارگیری شده است. نمونه رایگان این افزونه می تواند فایل های افزونه، فایل های تم، پست ها و نظرات را مورد بررسی قرار دهد و کدهای مشکوک و آدرس های اینترنتی نادرست را مشخص نماید. تمام این فعالیت ها به طور خودکار انجام می شود و به شما هشدار داده خواهد شد. اگر تهدید یا موردی برای آسیب به سایت یا فایل خرابی مشاهده شود، این افزونه آن را تشخیص داده و به شما اطلاع می دهد. سپس تغییرات فایل را نشان می دهد و شما می توانید برای تعمیر آن به سرعت دست به کار شوید.

افزونه امنیتی وردپرس مدافع یا دیفندر

این افزونه امنیتی وردپرس راه حلی جدید اما امیدوارکننده برای حفاظت از سایت است. می توان گفت که حدود یک میلیون بار دانلود شده و پس از آن به راحتی مورد استفاده قرار می گیرد و از سایت شما محافظت می کند. راهکار این افزونه اسکن بدافزار، محافظت در مقابل ورود به سیستم، تهدید و احراز هویت است. یکی از نکات مثبت این افزونه داشتن گزارش حسابرسی است که می تواند عملکرد هر کاربر را ردیابی نماید.

افزونه امنیتی iThemes

این افزونه امنیتی وردپرس نیز به صورت رایگان و هزینه ای دز دسترس می باشد. آیتیمز می تواند آسیب ها را شناسایی و‌ آن ها را رفع نماید. همچنین این امکان را به شما می دهد که مسیر ربات ها و حملات دیگر را تغییر دهید و از این رو از سایت شما پشتیبانی خواهد کرد. مزیت دیگر این افزونه نصب و‌ راه اندازی و همچنین استفاده راحت است.

افزونه امنیتی وردپرس سوکوری

برتری این افزونه امنیتی وردپرس به دلیل محصولات و خدمات استثنایی در امنیت سایبری است. از این رو توسعه دهندگان وب سایت ها و صاحبان مشاغل علاقه زیادی به این نوع افزونه دارند. سوکوری می تواند بر روی سایت شما کنترل گسترده ای داشته باشد‌ و امنیت را به خوبی برقرار کند. یکی از مزیت های بسیار ارزشمند این افزونه داشتن منابعی برای هشدار ایمیل، بررسی وردپرس و راهنمای هک است. اما از همه مهم تر این است که سوکوری اسکنری دارد که بدافزارها، خطاها، کدهای قدیمی و وضعیت لیست سیاه را شناسایی می کند.

افزونه All In One WP Security & Firewall

در این قسمت یک افزونه محبوب و همه کاره را به شما معرفی خواهیم کرد. این افزونه امنیتی وردپرس ویژگی‌های زیادی دارد که تعدادی از آن را بیان خواهیم کرد. اسکن بدافزار و آسیب پذیری، محافظت از ورود به سبستم، حفاظت از هرزنامه نظرات، نظارت بر کاربر، پشتیبانی از پایگاه داده ها، فایروال را می توان از توانایی های این افزونه به حساب آورد. استفاده از این ابزار برای افراد مبتدی نیز آسان است.

افزونه امنیتی وردپرس جت پک

اگر بخواهیم یکی از بهترین افزونه‌های امنیتی در جهان را نام ببریم، جت پک قطعا در رتبه اول جا می گیرد. این افزونه امنیتی وردپرس با راه حلی ساده و همه جانبه امنیت سایت، عملکرد و مدیریت محتوا را انجام می دهد. در صورت استفاده از این افزونه دیگر نیاز به هیچ ابزار دیگری نخواهید داشت.

افزونه BulletProof Security

این افزونه امنیتی وردپرس پیشرفته و کاربردی است و می تواند انتخاب مناسبی باشد. نسخه رایگان این افزونه بسیار توانمند است و نسخه حرفه ای و پولی آن ویژگی های بیشتری دارد.

افزونه امنیتی نینجا

اگر به دنبال یک نمونه جامع و کاربرپسند هستید می توانید این افزونه امنیتی وردپرس را انتخاب نمایید. نسخه رایگان مشکلات را گزارش می دهد اما آن را تغییر نمی دهد. در این صورت می توانید از نسخه نینجا پرو استفاده نمایید.

امنیت MalCare

در این قسمت افزونه ای قوی را به شما معرفی می کنیم. این نمونه افزونه امنیتی وردپرس تخصص ویژه ای در پاکسازی بدافزار بعد از حمله هکرها دارد. در واقع ابزارهایی دارد که برای اسکن بدافزار عمیق فایل های وب سایت و پایگاه داده وردپرس، حفاظت از ورود و ربات، فایروال برنامه وب استفاده می شود.

افزونه امنیتی وردپرس Shield

این پلاگین رتبه برتر را در فهرست وردپرس دارد و پس از فعال شدن سریع کار خود را آغاز می نماید. این افزونه تغییرات فایل را به صورت کامل و دقیق تشخیص می دهد. در واقع از همان لحظه ابتدایی، اسکن و فعالیت خود را آغاز و شروع به محافظت می کند‌.

کلام آخر

داشتن مشاغل آنلاین این روزها طرفداران زیادی دارد و اکثر فعالیت ها در دنیای مجازی انجام می شود. اما محافظت از سایت ها نیز باید حتما مورد توجه باشد. از این رو سایت کار درباره افزونه امنیتی وردپرس توضیحات مفصلی برای شما ارائه داد. این اطلاعات می تواند در راه موفقیت، کمک زیادی به شما بکند.

منبع: The Best WordPress Security Plugins To Lock Out Malicious Threats