دریافت تیک آبی اینستاگرام

دریافت تیک آبی اینستاگرام

تیک آبی اینستاگرام در واقع اعتبار پیج را به کاربران و دنبال کنندگان نشان می دهد. دراین مقاله چگونگی دریافت تیک آبی اینستاگرام را آورده ایم.

دریافت تیک آبی اینستاگرام راهی است که به کاربران نشان می دهد پیجی که دنبال می کنند دقیقا درست است. در واقع اعتبار پیج را به کاربران و دنبال کنندگان نشان می دهد. در این مقاله از سایت کار در این مورد تحقیق و بررسی می کنیم و مطالب مفیدی را در اختیار شما قرار می دهیم.

دریافت تیک آبی اینستاگرام به چه معنا است.

به بیانی ساده باید گفت که تیک آبی اینستاگرام به منزله تایید و اعتبار صفحه ای است که شما دنبال می کنید. البته این تیک به عنوان اعتبار به این معنی نیست که تمام مطالب آن پیج مورد پسند اینستاگرام است. این نشانه یا تیک آبی در کنار نام کاربر قرار می گیرد. به این ترتیب اینستاگرام تایید می کند که این فرد، همان شخص مورد نظر است. فرقی ندارد که این شخص یک سلبریتی باشد یا شخصیت اجتماعی و یا برندی تجاری که معروفیت زیادی دارد. پلتفرم اینستاگرام به این صورت نشان می دهد که این پیج از طرف آن ها معتبر است‌. پس از تایید تیک آبی از سوی اینستاگرام، اصلا نمی توان نام کاربری را تغییر و یا آن را به شخص دیگری انتقال داد. به این طریق کسب و کارهایی که این تیم را دریافت نموده اند پیشرفت خوبی خواهند داشت.  دستورالعمل ها و شرایط دریافت تیک آبی اینستاگرام

برای تایید تیک آبی اینستاگرام، دستورالعمل هایی وجود دارد که باید رعایت شود. در این قسمت اشاره ای به تمام دستورالعمل ها خواهیم داشت.

اکانتی که قرار است این تیک را دریاف کند باید نماینده یک‌ شخص واقعی، یا یک کسب و کار ثبت شده باشد. همچنین باید منحصرا متعلق به نماینده آن کسب و کار باشد‌. نهادهای خاص نیز می توانند این تیک را دریافت نمایند. مثلا نهاد مربوط به حیوانات خانگی یا نشریات را می توان نام برد. برای هر شخص فقط یک اکانت تایید می شود‌. اکانت حتما باید عمومی باشد و بیوگرافی و عکس و حداقل دارای یک پست باشد‌.

اکانت می تواند نماینده یک شخص، برند یا نهاد معروف باشد.

اکانت هایی که در منابع خبری معتبر نشان داده شده باشند نیز مورد تایید هستند.

این شرایط برای داشتن تیک آبی مورد تایید هستند و باید رعایت شود.

مزیت تیک آبی اینستاگرام

تیک آبی اینستاگرام در کنار نام حساب کاربری قرار می گیرد. کاربرد این تیک بسیار ساده است و نشان می دهد که آن اکانت نماینده برند یا شخص خاصی است. در واقع تایید اینستاگرام از جعل هویت و سو استفاده ها جلوگیری می کند. بنابراین اشخاص معروف، برندهای خاص و جهانی و شخصیت های عمومی مجاز هستند که از این امکانات بهره ببرند. این گونه اکانت ها امکان دارد مورد جعل هویت ‌قرار بگیرند، از این رو با این وسیله مورد حمایت قرار خواهند گرفت. پس از درخواست برای تیک آبی اینستاگرام، این پلتفرم تمام جوانب و عوامل را در نظر می گیرد و بنا بر آن ها تایید یا رد می کند. اگر اینستاگرام تشخیص بدهد که امکان جعل آن اکانت زیاد است، تایید می کند. با این تیک در مورد برند شما آگاهی و تعداد فالوورها زیاد خواهد شد. از نام و برند شما در برابر کلاهبرداران محافظت می شود‌. بقیه برندها ترجیح می دهند با اکانت ها و برندهای معتبر ‌و تاثیرگذار کار کنند. کاربران به راحتی قادر خواهند بود شما را در شبکه های اجتماعی پیدا کنند.

مراحل دریافت تیک

برای دریافت تیک آبی اینستاگرام، قبل از هر کاری باید صادق باشید. اطلاعات دقیق خود را وارد نمایید، نام ‌و عکس واقعی خود را استفاده نمایید. در کنار نام شما در اینستاگرام معیار درخواست آمده است. سپس وارد حساب کاربری خود شوید. روی دکمه Menu که در گوشه بالا سمت راست است بزنید و روی قسمت تنظیمات بروید. روی اکانت بزنید. گزینه Request Verification را انتخاب و کلیک کنید. هویت خود را تایید نموده و مشخصات خواسته شده را به صورت کاملا صحیح وارد کنید. در این قسمت می توانید نام شرکت یا برند خود را وارد کنید. دسته بندی های مختلفی وجود دارد که می توانید با توجه به حرفه، کسب و کار و برند خود انتخاب کنید. تمام جزئیات مورد نیاز را پر کنید. اسناد معتبر خواسته شده را آپلود کنید. پس از تکمیل درخواست خود می توانید روی گزینه send بزنید. اینستاگرام پس از دریافت اطلاعات ‌و درخواست شما، آن ها را بررسی می کند و پس از چند روز نتیجه را اعلام خواهد کرد. اگر درخواست شما برای اولین بار رد شد، دلسرد نشوید. به دلایل مختلف امکان دارد تقاضای شما توسط اینستاگرام رد شود‌. شما می توانید دوباره اقدام نمایید. تغییرات خواسته شده را اعمال و مجددا وارد کنید. درخواست بعدی شما باید سی روز بعد اعمال شود.

افزایش شانس تایید تیک آبی اینستاگرام

این نکته را یادآور شویم که امکان دارد با وجود تمام معیارهای تایید، باز هم تیک آبی اینستاگرام را دریافت نکنید. در واقع تضمینی بر این امر وجود ندارد. برای این که شانس شما بالاتر رود ایده ‌و راهکارهای خوبی را به شما ارائه می دهیم. حتما بیوگرافی خود را تکمیل کنید. پروفایل شما از مهمترین نکات برای اینستاگرام است. اطلاعات موردنیاز را هم حتما در بیو بنویسید. حداقل یک پست در صفحه خود داشته باشید. در مورد کسب و کار و برند خود اطلاعات کافی را بنویسید و یا عکس بگذارید. یکی از نکات اساسی ‌و مهم خبرساز بودن شما است. با نشریه های بزرگ نیز می توانید ارتباط برقرار کنید. برای اطلاع  بیشتر مقاله Guide اینستاگرام چیست؟ را مطالعه کنید.

سخن پایانی

امکانات جدید اینستاگرام می تواند باعث ‌پیشرفت شما و افزایش فالوور شود. تیک آبی اینستاگرام یکی از این امکانات مهم است که به هر اکانتی داده نمی شود. در این مقاله تمام نکات ‌و شرایط را توضیح دادیم. همچنین می توانید جهت دریافت خدمات اینستاگرام با مراجعه به سایت کار اطلاعات بیشتری کسب کنید.

منبع: 

How to Get Verified on Instagram in 2022 (6 Steps)