8 افزونه وردپرس برای فروشگاه های اینترنتی

8 افزونه وردپرس که هر طراحی برای طراحی سایت فروشگاه اینترنتی لازم دارد. این 8 افزونه وردپرس دراین مقاله آموزش طراحی سایت کاملا معرفی شده است.

8 افزونه وردپرس

افزونه وردپرس چه کارایی هایی در طراحی سایت دارند؟ وردپرس به دلیل بهره برداری سریع و آسان تر از سیستم های مدیریت محتوا ( CMS)، توانسته است تغییرات وسیعی در کسب و کارها د سراسر دنیا ایجاد کند. CMS اوایل فقط برای قرار دادن مطلب استفاده می گردید ولی کم کم با پیشرفت های تکنیکی که در آن ایجاد گردید، صاحبان کسب وکارها دریافتند که می توانند از وردپرس برای طراحی سایت فروشگاه اینترنتی استفاده کرد.

پس از ورود وردپرس به دنیای فروشگاه اینترنتی، افزونه وردپرس های مختلفی نیز برای اجرا بهتر و سریع تر معرفی گردید. بنابراین امروزه تعداد زیادی افزونه وردپرس وجود دارد که طراح سایت به راحتی می تواند از آن ها استفاده کند.

هر استارتاپی که امروزه قصد راه اندازی و طراحی سایت وردپرس برای فروشگاه اینترنتی خود دارد، می تواند از افزونه وردس پرس که تعدادشان بسیار زیاد است، متناسب با نوع کسب و کارخود انتخاب کند.

ما در این مقاله آموزش طراحی سایت، تلاش کرده ایم که انواع متفاوت افزونه ورد پرس را که مناسب راه اندازی سریع تر و بهینه تر فروشگاه های اینترنتی است، معرفی کنیم. پس با سایت کار باشید.

8 افزونه وردپرس در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

1.Shopp

Shopp

نخستین افزونه وردپرس برای سایت های فروشگاه اینترنتی محور می باشد. این افزونه وردپرس به صورت حرفه ای و کاربردی برای تاجران و صاحبان کسب و کارها طراحی شده است. همچنین قابلیت انعطاف نامحدودی را برای برنامه نویسان ایجاد کرده است. از آنجایی که این افزونه وردپرس با 50 خدمات قابلیت سازگاری دارد، بنابراین به راحتی می توان برای طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی استفاده کرد.

به دلیل امنیت بالایی که دارد، می تواند در هر برابر هرگونه حملات بدافزار ها و هکرها از خود محافظت نماید.

2.WP E-Commerce

WP E-Commerce

یک افزونه وردپرس قدرتمند که امکان تغییر کدهای HTML و CSS را می دهد تا بتوان یک طرح تک و مخصوص برای سایت خود طراحی و ایجاد کرد. این افزونه وردپرسی مناسب ایجاد هر نوع فروشگاه اینترنتی می باشد که شامل فرآیندهایی است که نرخ تبدیل را بهبود می دهد.

3.WooCommerce

WooCommerce

این افزونه وردپرس راه های طراحی سایت فروشگاه اینترنتی با ابزارهای قدرتمند را برای کسب و کارها ساده کرده است. در این افزونه، تابع های مختلف و کاربردی قرار دارد که تمام فرآیند های مختلف فروشگاه اینترنتی را خودکار می کند. جالب است که بدانیم، حدود 30% فروشگاه های اینترنتی از این افزونه استفاده می کنند. از مزیت های دیگر این افزونه کنترل کامل و راحت آن توسط کاربر نهایی می باشد، همچنین یک پلتفرم توسعه پذیر است باعث رشد کسب و کارها می گردد.

4.MarketPress

MarketPress

یک افزونه وردپرس که برای طراحی سایت مناسب و سفارشی استفاده می شود. این افزونه دارای خصوصیاتی است که کاربر به راحتی می تواند آن ها را در فروشگاه اینترنتی خود برای فروش کالاها قرار دهد. همچنین به کاربر این امکان را می دهد که صفحات جذابی برای بهبود رابط کاربری، ایجاد نماید. مهمترین نکته آن این است که هیچگونه تغییری در کدهای این افزونه برای سفارشی سازی نیاز نمی باشد.

5.Cart66Lite

یک افزونه وردپرس سبک و به خوبی برنامه نویسی شده برای فروشگاه های اینترنتی می باشد. این افزونه از سیستم پرداخت PCI پشتیبانی می کند که باعث افزایش ضریب ایمنی در پرداخت آنلاین می گردد. همچنین می توان آن را با Amazon S3 به منظور فروش کالا به صورت یکپارچه درآورد. یکی از مزیت های اصلی این افزونه وردپرس این است که مالک سایت را قادر می سازد تا بتواند واحدهای پولی مختلفی را تعریف کند تا از سراسر دنیا برای محصولات خود مشتری جذب کند.

6.Jigoshop

jigoshop

یک افزونه وردپرس با امنیت بالا و تابع کاربردی بسیاری زیادی است. همچنین دارای یک داشبورد کاملا سازمانی است که مدیر یا ادمین کسب وکار را قادر می سازد تا عملکرد فروشگاه های اینترنتی را مدیریت کند. بیش از 30 تم سفارشی شده در این افزونه وردپرس دارد که برای هر نوع کسب وکاری کاملا مفید می باشد. علاوه بر این بیش از 100 اکستنشن( توسعه) وجود دارد که که می توان برای پیشرفت فروشگاه اینترنتی از آن استفاده کرد.

7.eShop

اگر به دنبال آسان ترین افزونه وردپرس هستید، پیشنهاد ما به شما افزونه eShop است. از ویژگی های این افزونه می توان گفت که دسترسی محدود به انواع دروازه پرداخت دارد و در واقع فقط تعداد محدودی از آن ها را قبول می کند مانند Payson،Paypal و غیره. همچنین یک افزونه سبک وزن است که هیچی مانعی در اجرای آن نمی شود.

8.Ecwid

Ecwid

یکی از بهترین افزونه وردپرس برای طراحی سایت فروشگاه اینترنتی می باشد. با قابلیت های فوق العاده ای که دارد، به راحتی می تواند یک کسب وکار را به فروشگاه اینترنتی تبدیل کند. همچنین برای گوشی های هوشمند کاملا بهینه شده است تا بتواند یک تجربه مناسب و عالی برای کاربران ایجاد نماید. علاوه برای برای بازاریابی شبکه های اجتماعی، دارای المان های مختلفی است که به آن کمک بسیاری می کند.