تبلیغات در گوگل - تبلیغ در گوگل

تبلیغات در گوگل

تبلیغات در گوگل چیست؟ چرا باید برای یک کسب و کار موفق تبلیغات در گوگل را در نظر بگیریم؟ هزینه تبلیغات در گوگل چقدر است؟

تبلیغات در گوگل چیست؟

امروزه کمتر کسی را می توان دید که از اینترنت برای پیدا کردن اطلاعات خود استفاده نکند. بیشتر مردم وقتی به دنبال خدمات یا محصولی هستند، اولین مکانی که برای جستجوی فروشگاه یا شرکت می روند، اینترنت و موتورهای جستجوگر در آن می باشد. معروف ترین موتورجستجویی که محبوبیت بالایی بین کاربران اینترنت دارد ، گوگل است. کاربران وقتی به دنبال محصول یا خدمات هستند، با استفاده از کلیدواژه خود به دنبال آن در موتورجستجوگر گوگل می گردند.

همانطور که می دانید لازمه تداوم هر کسب وکار، تبلیغات است. اگر میخواهید فروشگاه اینترنتی شما در گوگل در رتبه بالایی قرار گیرد، بهترین و ارزانترین راه تبلیغات در گوگل است. البته این به غیر از رعایت اصول سئو است که انجام می شود.

بیش از 80درصد مردم از گوگل برای پیدا کردن محصولات و خدمات خود استفاده می کنند و همانطور هم بیان شد از کلمات کلیدی در جستجوی گوگل استفاده می کنند. پس خیلی مهم است که وب سایت فروشگاه شما، جایگاه خوبی در آن کلمه کلیدی داشته باشد. گوگل ادوردز یا همان تبلیغات در گوگل این امکان را برای شما فراهم آورده است که براساس کلمه کلیدی تعریف شده سایت خود را تبلیغ کنید. شما با تبلیغات در گوگل می توانید در کلمه کلیدی خاصی که مربوط به کسب وکار شما می باشد، درصفحه اول گوگل نمایش داده شوید.

تبلیغات در گوگل یکی از خدمات است که توسط تیم بازاریابی شرکت سایت کار انجام می گردد.

آیا تبلیغات گوگل با سئو متفاوت است؟

بله کاملا متفاوت است اما نکته ای که باید به آن دقت کرد، قبل از اقدام به گوگل ادوردز یا همان تبلیغات در گوگل باید اصول سئو انجام شود. چون به حال گوگل ادروردز یک روش تبلیغاتی است که نمی توان گفت که همیشه می توان استفاده کرد. اما با رعایت اصول سئو و آخرین الگوریتم های گوگل، می توانید هم در صفحه اول قرار بگیرید.

هزینه تبلیغات در گوگل چقدر است؟

ارزانترین هزینه تبلیغاتی است که تا به حال بیان شده است. هزینه تبلیغات در گوگل یا گوگل ادروردز به صورت کلیکی محاسبه می گردد و هر دفعه که کاربری برروی لینک شما کلیک کرد، گوگل از هزینه ای که برای آن پرداخت کرده اید،  کسر می کند.

مزایای تبلیغات در گوگل چیست؟

  • قرارگیری سایت شما در کوتاه ترین زمان و کمترین هزینه در صفحه اول گوگل
  • کسر هزینه در صورتی انجام می شود که کاربر برروی لینک شما کلیک کرده و وارد سایت شما گردد.
  • وب سایت شما حتی بعد از اتمام شارژ، در آن کلمه کلیدی در صفحه اول قرار میگیرد.
  • نمایش آگهی به صورت هدفمند است و فقط برای کسانی نمایش داده می شود که به دنبال خدمات شما هستند.
  • امکان تعیین کشور، زبان، ساعت نمایش تبلیغ در گوگل ادروردز یا تبلیغات در گوگل امکان پذیر است.
  • امکان نمایش آگهی از همان زمانی که ساخته می شود.
  • نسبت به بقیه تبلیغات انرژی کمتری مورد نیاز است.
  • شما می توانید براساس بودجه ای که دارید، پنل خود را شارژ نمایید.

قدم بعدی در طراحی سایت، تبلیغات است که بتوانید فروشگاه خود را معرفی کنید. اگربه دنبال این هستید که بتوانید سایت خود را در کمترین زمان و با ارزان ترین قیمت نسبت به کلمه کلیدی خاصی در صفحه اول گوگل قرار بدهید،  می توانید با شرکت سایت کار تماس بگیرید و با مشاوران ما برای افزایش رتبه سایت خود صحبت کنید.